W zabawie Małe Dekoracje 2026, wykonujemy różne drobiazgi mogące coś dekorować, ozdabiać.
Zakładki, to jedne z drobiazgów dekoracyjnych.
Jak zawsze, jedna wytyczna (nr 3) jest stała, a dwie pozostałe są zmienne i w maju wygląda to tak:
Co prawda, nie dekorują one ani stołu, ani ściany, ale są małą dekoracją książek.
1. Cytat:
"Nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, zawsze natomiast istnieje pomysł lepszy". - C. Samuel Micklus
2. Kolor - czerwień makowa i błękit nieba
3. Dowolna praca - dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.
Czółenka są obecnie moją alternatywą na wieczory bez haftowania.
A skoro czółenka, to ostatnio przybywa zakładek i dzisiaj przedstawiam dwie, które z pewnością są małymi dekoracjami do książek.
Zakładki pojawią się w majowej galerii zabawy, a tymczasem zapraszam do odwiedzenia galerii kwietniowej - TUTAJ.
Dziękuję za każde pozostawione słowo w komentarzu. :)







Przepiękne Twoje zakładki i inne prace frywolitkowe. Pozdrawiam Ela
OdpowiedzUsuńElu - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło
Piękne :) Mam w swojej kolekcji frywolitkową zakładkę, podziwiam precyzję wykonania. Ja chwilowo odpadłam z szycia filcu, ale postaram się nadrobić. Pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńEwinko - dziękuję :)
UsuńBędę czekać :)
Pozdrawiam ciepło
Zakładki są cudne. Podziwiam wciąż Twoją "przygodę" z frywolitką
OdpowiedzUsuńBożeno - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło
Nie przepadam za frywolitkowymi zakładkami do książek, wolę ta wyszywane, ale jak wiesz na punkcie zakładek mam niezłego świra, gromadzę wszystkie !! te Twoje frywolitkowe też, ale na co dzień ich nie używam. Piękne są i zdecydowanie uwalniają czółenka na większe prace !!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Aniu - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło
Są cudowne, nie wiem czy prosty czy trudny splot ale robią wrażenie, pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńUrszulo - dziękuję :)
UsuńW tej technice, to są najprostsze elementy.
Pozdrawiam ciepło
Piękne zakładki lubię takie niteczkowe bo są miękkie a czytam przeważnie w łóżku 😀 pozdrawiam
OdpowiedzUsuńBeato - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło
Piękne zakładki i jak wiadomo -zakładek nigdy nie jest za dużo;) Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńAnetto - dziękuję :)
UsuńPrawda - nigdy nie za dużo. :)
Pozdrawiam ciepło
Your bookmarks are always lovely!
OdpowiedzUsuńMuskaan - dziękuję :)
UsuńZawsze staram się, by się podobały. :)
Pozdrawiam ciepło
Śliczne zakładki 🙂 też zrobiłam ich całkiem sporo i wszystkie poszły w dobre ręce 🙂
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Marylo - dziękuję :)
UsuńLubię robić zakładki, gdy nie mam nic innego do zrobienia albo jako odskocznię od haftów.
Pozdrawiam ciepło
Śliczne zakładki. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńJeanette - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło
Nie wierzę, że nie zostawiłam tu jeszcze swojego komentarza! Piękne zakładki, ta kolorowa jest jeszcze bardziej urocza :)
OdpowiedzUsuńLeacathy - dziękuję :)
UsuńRóżnie bywa z komentarzami ale Twojego nie było nawet w spamie.
Pozdrawiam ciepło
Kolejne cudowne frywolitkowe zakładki.
OdpowiedzUsuńBarbaro - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło